Chirurgia szczękowa

Nie zawsze wystarczy wizyta u stomatologa. Niekiedy, przy poważniejszych powikłaniach z zębami, zachodzi konieczność skorzystania chirurgi szczękowej. Taką możliwość oferuje nasza placówka chirurgi szczękowej w Łodzi.

Wykonujemy zabiegi chirurgiczne jamy ustnej:
  • usuwanie zębów zatrzymanych (ósemek) - wskazaniem do tego zabiegu są zalecenia protetyczne lub ortodontyczne i uciski na sąsiadujące zęby;
  • resekcje korzeni - najczęściej wykonywane są, gdy leczenie kanałowe nie powiodło się;
  • wyłuszczenie torbieli;
  • leczenie ropni podśluzówkowych;
  • podnoszenie dna zatoki szczękowej - wykonuje się w przypadku konieczności.
Zabiegi są bezbolesne, gdyż chirurg szczękowy w Łodzi zapewnia formy najwyższej jakości znieczulenia. Wszystkie zabiegi przeprowadzane są w pełnej sterylności i zachowaniem najwyższych standardów bezpieczeństwa.

Prywatna chirurgia szczękowa prowadzona jest w oparciu o wcześniejsze dokładne badania stomatologiczne, jak i - gdy zachodzi taka potrzeba - o RTG szczękowe.
 
Umów Wizytę

Chirurg dentysta z Łodzi

Jeżeli szukasz godnego zaufania chirurga stomatologicznego w Łodzi, polecamy nasze usługi. Mamy szeroką specjalizację w zakresie chirurgii stomatologicznej i zajmujemy się nawet trudniejszymi przypadkami. Ze swojej strony zawsze dbamy o zdrowie pacjenta i jego dobre samopoczucie. W skrócie – nasz chirurg szczękowy zatroszczy się o to, abyś odzyskał swój promienny uśmiech, zapomniał o dyskomforcie spowodowanym ubytkami w uzębieniu czy innymi przykrymi schorzeniami.

Chirurgiczne usunięcie zęba

Czeka Cię chirurgiczne usuwanie zębów? Rozumiemy, że jest to sytuacja, która u wielu osób wywołuje stres i obawy. Jeżeli powierzysz swoje zdrowie i samopoczucie chirurgowi stomatologowi z Medicus A.T. możesz liczyć na:

  • kompleksowe przygotowanie do zabiegu przez chirurga stomatologa,
  • chirurgiczne usuwanie zęba ze znieczuleniem,
  • opiekę dentysty chirurga po zabiegu.

Nasza klinika stomatologii specjalizuje się w indywidualnym podejściu do potrzeb każdego klienta. Czasem, szczególnie gdy wizyta odbędzie się szybko, możliwe jest podjęcie prób uratowania zęba. Stomatolog chirurg ma kompetencje i sprzęt pozwalający na wdrożenie leczenia.

Umów Wizytę

Poradnia chirurgii stomatologicznej w Łodzi

Rejestracja do specjalisty jest możliwa telefonicznie lub online, za pośrednictwem formularza. Stomatologia stoi u nas na wysokim poziomie, ale też dbamy o to, żeby czas oczekiwania na wizytę nie był zbyt długi.

© 2019 by MEDICUS A.T.
projektowanie stron www