O nas

Wszystkie tabele wypłat w slocie Jack and the Beanstalk podają liczbę monet, które są wygrane za każdą kombinację. Całkowita liczba wypłacanych monet zależy od liczby monet, które grasz na linię wypłat. Wszystkie wypłaty podawane są w monetach. Regularne wygrane na utomacie do gry Jack and the Beanstalk http://topkasynoonline.com/jack-and-the-beanstalk/ są obliczane poprzez pomnożenie liczby wygranych monet przez liczbę monet zagranych na linię wygrywającą. Wygrane za symbole rozproszone (scatter) są obliczane przez pomnożenie wygranej za kombinację symboli scatter przez całkowitą liczbę postawionych monet. Liczba wygranych kredytów zależy od całkowitej liczby wygranych monet pomnożonej przez wybrany rozmiar monety. Wzór na przeliczenie monet na kredyty to: Liczba monet x Wielkość granej monety = Kwota w kredytach.

MEDICUS A.T. Sp. z o.o. rozpoczął swoją działalność w 2004 roku i jest przychodnią specjalistyczną, świadczącą usługi medyczne lekarzy specjalistów w ramach procedur gotówkowych, a także prowadzi działalność profilaktyczną oraz propaguje oświatę zdrowotną.
W zakresie profilaktyki Medicus A.T. sp.z o.o. związany jest z zakładami pracy poprzez działalność Poradni Medycyny Pracy.

W chwili obecnej zatrudniamy ponad trzydziestoosobowe grono specjalistów między innymi ginekologów, diabetologów, okulistów,stomatologów, psychiatrów oraz psychologów i psychoterapeutów świadczących usługi medyczne na najwyższym poziomie zgodne z osiągnięciami współczesnej wiedzy i sztuki lekarskiej.

© 2019 by MEDICUS A.T.
projektowanie stron www